Wi-Fi майбутнього навчиться зчитувати рухи людей

Це дозволить створювати просунуті додатки для контролю за здоров'ям і безпекою користувачів.

0
Повсюдне впровадження стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) – одна з найбільш очікуваних інновацій для мобільних гаджетів нарівні з 5G. В майбутньому бездротові мережі можуть використовуватися не тільки для передачі великих обсягів даних.
Дослідженнями нових можливостей мереж Wi-Fi займається Інститут інженерів електротехніки та електроніки (IEEE), повідомляє The Next Web.

Wi-Fi з розширеною функціональністю отримає новий стандарт 802.11be. Він передбачає появу таких функцій, як зв’язок між машинами і виявлення руху. Це дозволить розробляти програми для, наприклад, контролю за здоров’ям користувачів на базі звичайних роутерів.

«Ми хочемо фіксувати рухи людей з кімнати в кімнату без спеціальних датчиків на них. Технологія також досить чутлива, щоб зчитувати ритм дихання, – розповів глава IEEE Пол Ніколіч. – У мене є 93-річна мати, і якщо я встановлю точку доступу Wi-Fi з такими можливостями, то я зможу сказати, що у неї все в порядку, чи вона впала ».

Відзначається, що до появи наступного стандарту Wi-Fi пройде не менше 4 років. Немає ніяких гарантій, що описані функції з’являться саме в Wi-Fi 7. Крім технологічної бази в IEEE хочуть переконатися, що подібні системи отримають належний рівень захисту, який дозволить запобігти в майбутньому від злому роутерів.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут