Показаний перший зовнішній накопичувач для Sony PlayStation 5

0

Компанія Patriot Memory анонсувала під брендом Viper Gaming зовнішній твердотільний накопичувач PXD PCIe M. 2 до ігрової виставки PAX East 2020.

На думку експертів, це перший представлений публіці зовнішний накопичувач для ігрової приставки наступного покоління Sony PlayStation 5.

PAX East 2020 пройде з 27 лютого по 1 березня в Бостоні. Під час виставки Patriot дозволить геймерам протестувати накопичувач з приставкою PlayStation 4 і відеогрою Marvel Spider-Man. Ця ж гра використовувалася раніше Sony для демонстрації швидкісного завантаження PlayStation 5. Нова демонстрація на виставці повинна в черговий раз підігріти інтерес публіки до і так гаряче очікуваної PlayStation 5.

Читайте також  Apple планує змінити передній дизайн iPhone і додати висувну камеру

Patriot PXD M. 2 PCIe отримав інтерфейс USB 3.2 Type-C. Він буде доступний у версіях об’ємом від 512 ГБ до 2 ТБ. У Накопичувачі використовується контролер Phison E13T, що забезпечує швидкість читання і запису до 1 ГБ/с.

Приставка PlayStation 4 не зможе реалізувати всі можливості PXD через обмеження інтерфейсу USB 3.1 1 Type-A. З нею накопичувач зможе видавати приблизно 62% своєї максимальної швидкості. У PlayStation 5 таких обмежень не очікується.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут