У минулому році на macOS зафіксували вдвічі більше загроз, ніж на Windows

0

Корпорація Malwarebytes опублікувала щорічний звіт про стан справ з шкідливим ПЗ, в якому містяться результати за 2019 рік. І, як виявилося, в минулому році ситуація з вірусами була нестандартною. Повідомляється, що для комп’ютерів Mac за рік нараховується в середньому 11 загроз на кінцевий пристрій. Для Windows цей показник склав 5,8.

Примітно, що кількість загроз для комп’ютерів Mac зросла більш ніж на 400% в порівнянні з 2018 роком, що говорить про зміну пріоритетів у хакерів. Також відзначається зростання числа користувачів “яблучної” ОС.

За даними Malwarebytes, кількість загроз для бізнесу зросла на 13% в минулому році. А кількість загроз з боку шифрувальників Ryuk і Sodinokibi зросла на 543% і 820% відповідно. Крім того, збільшилася кількість рекламних додатків, які вбудовуються в легальні програми і всіляко спамлять повідомленнями, не дозволяючи нормально працювати.

Читайте також  Науковці створили акумулятор нового покоління

Марчін Клечінскі( Marcin Kleczynski), генеральний директор компанії Malwarebytes заявив, що зростання числа встановлених шкідливих програм, рекламних програм і багатовекторних атак говорить про те, що хакери стають все більш наполегливими і винахідливими.

За його словами, антивірусним компаніям потрібно збільшувати рівень захисту і “підіймати планку”, щоб не допустити злому або зараження цільових пристроїв.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут