Нова соцмережа від творця Vine за тиждень набрала мільйон завантажень

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ
Популярність сервісу зростає швидше самого «вайну».

Дон Хоффман, творець гучного додатку для 6-секундних відео Vine, яке було аномально популярним з 2013 року, оголосив про запуск нового сервісу Byte в кінці січня. Ця соціальна мережа повністю повторює суть «Вайна» – користувачі можуть завантажувати будь-які 6-секундні відео і ділитися ними з підписниками.

Соцмережа Byte поки працює в обмеженому режимі – в ній немає багатьох сучасних функцій на зразок просунутого пошуку або повноцінного месенджера. Незважаючи на це, додаток Byte для Android і iOS за тиждень завантажили більше 1,3 мільйона разів. За швидкістю поширення цей сервіс обганяє додаток Vine, але це не означає, що він в результаті стане популярнішим попередника.

Велика частина завантажень Byte доводиться на США і кілька країн Європи. Сервіс працює в обмеженому режимі і в ньому немає українського інтерфейсу, тому все залежить від того, як успішно його будуть далі просувати розробники на інших ринках.

Vine
Порівняння кількості завантажень соцмереж Vine і Byte в перший тиждень

Vine занадто різко набрав популярність, але творці не змогли налагодити монетизацію і затримати аудиторію всередині сервісу. Тому в 2016 році оголосили про закриття соцмережі, коли вона почала втрачати популярність. Зараз роль «Вайна» частково виконують «історії» в інших соцмережах.

Творці наступника Vine підкреслили, що сподіваються залучити аудиторію за рахунок ностальгії по популярному колись сервісу з короткими відео. За словами Дона Хоффмана, вектор розвитку Byte буде визначатися в тому числі на основі зворотного зв’язку від користувачів. Програма вже доступна для смартфонів під управлінням iOS і Android, версії української мови поки що немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОTechCrunch

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.