Mojo Vision розробляє “перші в світі справжні розумні контактні лінзи”

0

Компанія Mojo Vision оголосила про створення, за її словами, “першої в світі справжньої розумної контактної лінзи” — Mojo Lens. У Mojo Lens Вбудований дисплей, який “дає людям корисну і своєчасну інформацію, яку вони хочуть”, не змушуючи дивитися вниз на екран і відволікатися від інших людей і навколишнього світу. У Mojo називають цю концепцію “невидимими обчисленнями” – платформою, яка дає можливість»отримувати миттєву, ненав’язливу і доступну інформацію без допомоги рук і дозволяє людям більш вільно і щиро взаємодіяти один з одним”.

Компанія вже отримала патенти, що мають вирішальне значення для розробки інтелектуальних контактних лінз з функцією доповненої реальності (AR). В даний час Mojo Vision демонструє працюючий прототип пристрою, уточнюючи, що лінзи все ще знаходяться на етапі досліджень і розробок і не доступні для продажу.

У лінзах використовується найменший в світі дисплей з рекордною щільністю пікселів — 14 000 пікселів на дюйм, самий енергетично ефективний датчик зображення в світі, оптимізований для комп’ютерного зору, радіочастотний інтерфейс і датчики руху для відстеження руху очей і стабілізації зображення.

Читайте також  Інсайдер показав, як буде виглядати LG V60 ThinQ

На думку Mojo Vision, розумні контактні лінзи можуть знайти застосування в самих різних ситуаціях – як у споживачів, так і на підприємствах. Крім того, компанія планує розробити варіант, призначений для допомоги людям зі слабким зором. Терміни комерційної доступності Mojo Lens поки не названі.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут