PlayStation 5 підтримує новітній SSD Samsung із сканером відбитків пальців

0

На виставці Consumer Electronic Show 2020 компанія Samsung Electronics оголосила про випуск свого новітнього портативного твердотільного накопичувача T7 Touch, який отримав вбудований сканер відбитків пальців на корпусі.

Тепер же було підтверджено, що нова ігрова консоль PlayStation 5 отримає підтримку Samsung T7 Touch, на якому ви зможете зберігати фотографії, ігри і 8K-відео, а також при необхідності швидко копіювати їх на ПК або інший пристрій.

Читайте також  Незвичайна Radeon RX 5600 XT повністю розсекречена напередодні анонсу

Нагадаємо, модель T7 Touch при максимальній швидкості читання 1050 МБ/с і швидкість запису 1000 МБ/с працює приблизно в два рази швидше, ніж його попередник, модель T5. Для досягнення максимальної швидкості читання/запису пристрої і з’єднувальні кабелі повинні підтримувати стандарт USB 3.2 Gen 2, крім того повинен бути включений режим UASP. Дактилоскопічний датчик використовується додатково до захисту паролем і 256-бітного апаратного AES-шифрування. Крім того, накопичувач оснащений світлодіодним індикатором Motion LED, який дозволяє визначити стан пристрою.

Також стало відомо, що зовнішній твердотільний накопичувач Samsung T7 Touch з’явиться в продажу в лютому 2020 року. Версія на 500 ГБ оцінена в 170 євро, за версією об’ємом 1 і 2 ТБ будуть просити 250 і 460 євро відповідно.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут