Представлена система управління наступного покоління

UPG

Компанія Samsung фінансово підтримує різні стартапи, включаючи Vtouch, яка представила однойменну систему управління, призначену для самих різних пристроїв.

В наші дні загальноприйняті методи введення включають використання сенсорного екрану, або взаємодію з мишею і клавіатурою, але ці методи можуть не підходити для користувачів з обмеженими можливостями або дітей. Відповідаючи на питання про назву їх команди, представники Vtouch кажуть, що воно означає «віртуальне дотик». Система Vtouch може забезпечити «сенсорний ввід без необхідності фізичного контакту».

Всякий раз, коли ви вказуєте на об’єкт, ваші очі, палець і об’єкт вирівняні. Технологія забезпечує безконтактний сенсорний ввід з використанням комп’ютерного зору і технологій глибокого навчання для аналізу руху очей і пальців через камеру. Vtouch забезпечує точне управління жестами наступного покоління з похибкою не більше 5 градусів. Оскільки для інтуїтивної технології потрібні тільки камера і процесор, вона може бути реалізована в широкому діапазоні пристроїв, включаючи телевізори, планшети, автомобілі, IoT (розумний будинок) і цифрову рекламу.

“Спочатку Vtouch був занадто дорогим для масового виробництва. Однак за допомогою різних дослідників і розробників ми змогли знизити ціну. Зараз наша технологія дешевше, ніж більшість сенсорних рішень. Ми сподіваємося незабаром запровадити наше рішення в декількох середовищах, щоб надати користувачам зручний і всеосяжний досвід”, – витяг з прес-релізу Vtouch.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я