Звична розкладка клавіатури більше не буде колишньою

0

Ще влітку з’явилася інформація про те, що Microsoft задумалася про зміну звичної класичної розкладки клавіатури для ПК. На той момент компанія проводила опитування, дізнаючись у користувачів, чи потрібна їм кнопка Office для роботи з однойменною пакетом додатків. Імовірно, вона могла розміститися замість правої кнопки Windows.

Читайте також  Армія США тестує екзоскелети

У підсумку виявилося саме так. Microsoft випустила вже дві клавіатури з кнопкою Office, замість правої кнопки Windows. Більш того, поруч з кнопкою Office розмістилася ще одна нова клавіша для виклику смайлів емодзі. Ця кнопка зайняла місце кнопки виклику контекстного меню.

Нова розкладка вже є на моделі Ergonomic Keyboard, а також на новій Bluetooth Keyboard. При цьому сама Microsoft поки ніяких заяв на цей рахунок не робила. Є припущення, що поки нова розкладка буде орієнтована в основному на комерційний сегмент, хоча згадані клавіатури продаються в роздріб.

Чи буде Microsoft просувати нову розкладку найближчим часом, поки невідомо, але можна припустити, що рано чи пізно як мінімум кнопка емодзі пропишеться на всіх клавіатурах.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут