Google Stadia отримає унікальну технологію

0

Наступне покоління ігрових консолей буде дуже важливим для всього ринку. Хоча б тому, що може стати останнім.

Так, це малоймовірно, але все ж різні компанії все активніше просувають потокові ігрові сервіси. Один з таких — Google Stadia. І саме з ним доведеться конкурувати новим консолям, тоді як раніше фактично у «великих» консолей ніяких конкурентів, крім ПК, не було.

Читайте також  7 з 10 найбільш продаваних ігор десятиліття в США були Call of Duty

За словами віце-президента Google з інженерних розробок, Stadia буде швидше і чуйніше звичних ігрових платформ вже через рік або два. При цьому Stadia буде краще, незалежно від продуктивності ігрових систем.

Реалізовано це буде завдяки машинному навчанню та моделюванню. Зокрема, у Stadia буде те, що представник Google назвав негативною затримкою. Завдяки унікальній технології, Stadia фактично буде передбачати ймовірні дії гравця в кожен момент часу, що дозволить зменшити затримку — основну проблему хмарних ігрових сервісів. Правда, поки ця технологія, судячи з усього, недоступна.

Втім, за будь-яких умов залишається ще одна проблема-кількість серверів. На багатьох ринках подібні сервіси в найближчому майбутньому не з’являться просто тому, що та чи інша компанія не стане витрачати гроші на розміщення нових серверів.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут