Приблизний час читання: 3 хв

Microsoft продає свої аксесуари дорожче за Apple

0

Стилус Surface Slim Pen варто більше, ніж Apple Pencil. Позавчора Microsoft представила планшет Surface Pro X . Цей апарат виділяється в першу чергу своєю платформою – SQ1 . Базується на основі SoC Snapdragon 8cx.

Сам планшет, нагадаємо, коштує 1000 доларів. Але він поставляється без клавіатури і без стилуса, які сама Microsoft активно рекламувала під час анонсу.

Як виявилося, ці аксесуари не найдешевші. Клавіатура коштує 140 доларів, і це в цілому нормально для подібних фірмових аксесуарів.

А ось за стилус Surface Slim Pen просять 145 доларів! Це на 45 доларів дорожче Surface Pen, випущеного для попередніх версій планшетів Microsoft. Це навіть дорожче, ніж Apple Pencil другого покоління, хоча аксесуари цього гіганта часто і так одні з найдорожчих.

Правда, є можливість придбати комплект з стилуса і клавіатури за 270 доларів, але економія в цьому випадку буде невелика.  

ДЖЕРЕЛО Microsoft
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут