Huawei представила сервіс змішаної реальності Cyberverse

0

В ході своєї щорічної конференції для розробників, на якій Huawei представляє нові апаратні і програмні рішення, компанія анонсувала новий інтеграційний сервіс доповненої реальності Сyberverse.

Даний сервіс допоможе звичайний користувачам краще орієнтуватися в будь-якому місці і дізнаватися детальну інформацію про навколишній простір. Користувачі зможуть отримувати голографічну карту місцевості, а також максимально повну візуальну інформацію про конкретний об’єкт.

Читайте також  Sony PlayStation — у Книзі рекордів Гіннеса

Користувачі зможуть сканувати місця, приміщення і об’єкти, зберігаючи інформацію про них в Сyberverse, а інша людина, використовуючи звичайний смартфон зможе отримати збережену іншим користувачем візуальну інформацію про той чи інший об’єкт.

В ході презентації Сyberverse компанія Huawei показала, як людина наводить камеру смартфона на будівлю, після чого отримує всю інформацію про приміщення, включаючи вільні номери, виходи і входи, місця для відпочинку і так далі.

Сyberverse зможе використовуватися як на вулиці, так і всередині приміщень. У кафе, ресторанах, магазинах та інших закладах вам не потрібно буде меню або прайс-лист — всю необхідну інформацію ви зможете побачити на своєму смартфоні завдяки Сyberverse.

Ключовими особливостями Сyberverse є отримання даних від багатьох джерел, дуже простий в опануванні комплект розробників, канал зв’язку з рекламодавцями, можливість поповнювати бібліотеку тривимірних моделей і розмічати простір з допомогою власного смартфона.

За планом Huawei, перші п’ять AR-просторів Cyberverse з’являться вже в четвертому кварталі цього року, а вже через рік таких просторів буде більше 1000.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут