Ілон Маск вважає, що акумулятори зможуть замінити гас в літаках вже через п’ять років

59

Поки автомобілі активно переходять на електрику, з літальними апаратами все складніше. Так, ми вже бачили різні концепти і навіть прототипи, але часто мова про транспортний засіб з досить обмеженою дальністю ходу.

Ілон Маск вважає, що акумулятори, які дозволять виправити ситуацію, з’являться приблизно через п’ять років.

В мережі Twitter у глави Tesla запитали, чи можливо зараз створити електричний літак або ж можливостей сучасних акумуляторів недостатньо. Маск відповів, що зараз такі літальні апарати будуть сильно обмежені по дальності польоту, але це зміниться в найближчі роки, коли щільність енергії в акумуляторах збільшиться.

Зокрема, він зазначив, що, згідно з його розрахунками, зробленими 10 років тому, літій-іонні акумулятори зможуть умовно зрівнятися з авіаційним гасом, коли щільність енергії в перших досягне позначки у 400 Вт·год/кг. Зараз показник сягає трохи більше 300 Вт·год/кг Маск стверджує, що на те, щоб дістатися до потрібних показників, піде близько п’яти років.

Звичайно, враховуючи, що літаки проектуються набагато довше, ніж автомобілі, це зовсім не означає, що через п’ять років ми отримаємо електричні авіалайнери.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я