Як iOS-додатки будуть виглядати на Mac: з’явилися перші фото

Apple збирається зробити iOS-додатки крос-платформеними, що дозволить використовувати їх не тільки на iPhone і iPad, але і на комп’ютерах Mac. У мережі з’явилися перші зображення того, як міг би виглядати подібний софт.

Про те, що Apple планує дозволити розробникам створювати універсальні додатки для iOS і Mac, стало відомо ще в лютому 2019 року. Амбітна ініціатива отримала назву Marzipan. Через майже два місяці після її дебюту розробник Стів Троутон опублікував у своєму Twitter перші зображення, що дозволяють зрозуміти, як iOS-додатки будуть виглядати на комп’ютерах Apple. Як приклад він навів Overcast FM.

Функціонал iOS-додатків в Mac-версіях буде точно таким же, що і на iPhone. Це продемонстровано на прикладі Overcast FM, в якому все, що доступне у версії для iPhone, починаючи від темного режиму і закінчуючи можливістю додавати підкасти, є і на Mac. Візуально ж додаток виглядає майже так само, але в збільшеному форматі.

Відзначимо, що Троутон також бере участь у роботі над проектом Marzipan. За даними видання, Marzipan буде представлений в рамках WWDC 2019 року, і до нового стандарту зможуть приєднатися всі бажаючі розробники.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я