OpenAI навчила нейромережу створювати музику одним натисненням кнопки

133

Штучний інтелект OpenAI тепер може не тільки перемагати в Dota 2, але і писати повноцінну музику в різних стилях.

Система MuseNet вміє імітувати стиль музиканта, продовжуючи задану мелодію. Зараз OpenAI може придумати своє аранжування творів класичних композиторів або поп-зірок в 15 різних стилях, від 8-бітного до джазу. Нейромережа здатна написати музику і з нуля, в роботі вона спирається на набір MIDI-файлів, зібраних з ряду онлайн-джерел. Файли об’єднані в токени, що містять в собі інформацію про висоту, гучності та інструменти. Це означає, що ШІ поки не створює щось принципово нове, хоча отриманий результат вже досить вражаючий.

Від інших подібних систем MuseNet відрізняється якісним підсумковим результатом і можливістю генерувати музичну композицію в різних стилях з однієї моделі. Випробувати нейромережу може будь-хто до 12 травня. Потім розробники допрацюють алгоритм і опублікують його код. Скачать музыку ми рекомендуємо на сайті ru-music.com

OpenAI – відкрита і некомерційна організація з дослідження штучного інтелекту і його наслідків. Творцями OpenAI стали Елон Маск і Сем Альтман, пізніше до команди приєдналися Ілля Суцкевер і Грег Брокман. Стартап виріс в Кремнієвій долині і поставив перед собою кілька завдань: залучити вчених, що працюють над розвитком штучного інтелекту, для спільної роботи; зробити результати їх роботи відкритими і доступними для всіх; за рахунок відкритості роботи попередити можливе виникнення зловмисного штучного інтелекту.

Компанія OpenAI, одним із засновників якої є Ілон Маск , оголосила про створення просунутого штучного інтелекту для написання оригінальних текстів на задану тему. Передбачалося, що він буде перекладати тексти на інші мови, відповідати на питання і виконувати інші корисні завдання, проте дослідження показало, що він може бути вкрай небезпечним і використовуватися зловмисниками для масового обману людей. У зв’язку з цим, компанія вирішила показати публіці тільки йогообмежену версію, А оригінал зберігати під найсуворішим секретом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я