Будьте обережні: користувачі повідомляють про новий вірус в Facebook

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Українські користувачі соціальної мережі Facebook попереджають про вірус, який розсилається через повідомлення в месенджері. Користувач отримує посилання на Google Docs, яка виглядає як відео з фото його друга. При переході жертва потрапляє на фішингових сайтів, що нагадує YouTube, на якому пропонується встановити розширення для браузера.

Реклама

Щоб не стати жертвою вірусу, не переходьте за посиланнями, навіть отриманим від близьких друзів. Особливо якщо отримали таке повідомлення несподівано. Звертайте особливу увагу на посилання, схожі на YouTube або Google Docs. Краще перепитати в чаті у свого знайомого, чи дійсно він відправляв вам щось важливе.

Якщо людина все-таки завантажить таке вірусне розширення для браузера, від його імені також будуть розсилатися подібні повідомлення в месенджері Facebook.

Джерело: psm7.com

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: