Літак Ан-132Д прибув до Саудівської Аравії для презентації потенційним замовникам

0
954
Україна пропонує Саудівській Аравії розширити співпрацю за програмою Ан-132 і створити на базі комерційної транспортної версії літака модифікації спеціального призначення.

Транспортний літак Ан-132Д прибув до Королівства для презентації потенційним замовникам, повідомляє прес-служба ДП “Антонов”.

Обговорення перспектив щодо взаємодії за цією програмою було внесене до порядку денного зустрічі Президента України Петра Порошенка з королем Саудівської Аравії Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом.

Читайте також  Бюджетний Huawei Y3 і Y5 Prime (2018) з'явилися на свіжих знімках

За словами Порошенка, “Саудівська Аравія – це ключовий стратегічний партнер не лише в регіоні Близького Сходу, а й в усьому мусульманському світі. Важливо, що сьогодні ми досягли конкретних домовленостей. Впевнений – плідний діалог між Україною та Саудівською Аравією триватиме і надалі… Демонструємо великий прогрес в галузі авіабудування. Наш літак Ан-132Д зараз знаходиться в КСА. Ми розвиваємо домовленості про серійне виробництво таких літаків. Також обговорюємо розширення лінійки українських літаків, які будуть вироблятися для КСА в Україні, і в КСА в рамках кооперації в майбутньому”.

Читайте також  Глава компанії OnePlus несподівано скасував смартфон OnePlus 6

В рамках презентації Ан132Д фахівці “Антонова” представлять пропозиції щодо створення літаків спеціального призначення на основі Ан-132 та програму демонстрації транспортних можливостей літака.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут