Керченський міст тріщить по швах

7
12690

“Будівництво століття” виявилося фарсом – сваї тримаються буквально на чесному слові.

Про це повідомляє “Знай.uа“.

Поки російська влада активно займається пропагандою про будівництво Керченського мосту, анонсує “розширення”, перекриваючи тим самим доступ до протоки, сама конструкція вже дуже скоро ризикує повністю обвалитися.

Принаймні, такої думки дотримується відома правозахисниця з РФ Олена Васильєва. Жінку днями настільки дістали “ватники” з цього приводу, що вона вирішила більше не мовчати.

Читайте також  Google почне блокувати контент в інтернеті до публікації для захисту людей від «небезпечної інформації»

Експерт наголошує: знадобиться щонайменше два десятиліття, аби відновити системи зрошення, всі водні канали та посівні території очікує занепад, а грунт зовсім не придатний для будь-яких сільськогосподарських робіт. Урожаю практично немає – і не дивно, більшість прилеглих виноградників знищили, а прісна речовина під землею робить свою справу.

“Керченський міст завалиться швидше за все цієї зими. Уже дві платформи провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там – розлом земної кори, дна як такого немає, мул. Відомо, що амплітуда коливання до 20 см в рік, тобто переміщення кори в цьому місці, тому й не будували міст. Крім того, будівництво моста не погоджено з Україною – порушення міжнародних норм”, – зазначила вона.

Загрузка...

7 КОМЕНТАРІ

  1. А если бы было “погоджено з Украiною” то и земная кора сразу бы успокоилась, так что ли ? Если статья про мост который рушится в силу объективных причин, то совершенно без разницы по разрешению его строили или нет.

  2. У свій час навіть Берії, який успішно вирішив проблему створення атомної та термоядерної бомби, не вдалося побудувати міст через протоку …

  3. Да пусть уже строят как говориться чем бы пуйло не баловалось лишь бы в Украину не лез.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут