Categories: Технології

Ракета з новітнього ПТРК «Скіф» пропалює броню товщиною до 1 метра

Share
Час читання: < 1 хв.

Ракетні випробування нового протитанкового ракетного комплексу «Скіф», які проходили як в Україні, так і за кордоном, зокрема, в умовах надвисокихтемператур у пустелі, відбулися успішно. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у коментарі.

За його словами, ракети ПТРК «точно, без промаху, вражають цілі на відстанідо 5,5 кілометрів».

Секретар РНБО України повідомив, що бойова частина ПТРК «Скіф» «показала унікальний результат, пропалюючи броню товщиною до 1 метра». «Тобто в світі немає бронетанкової техніки, яку б не можна було знищитиукраїнським «Скіфом», – резюмував О. Турчинов.

«Скіф» — українсько-білоруський протитанковий ракетний комплекс, розроблений київським КБ «Луч» і мінською компанією «Пеленг». На основі комплексу створений винятково український ПТРК «Стугна-П».

Ракета виготовляється у м. Київ на ДАХК «Артем», прилад наведення «ПН-С» — у м. Мінськ на ВАТ «Пеленг».

У ПТРК «Скіф» застосована напівавтоматична система наведення за променем лазера. Виявлення цілі й наведення забезпечується за допомогою оптичного та інфрачервоного прицілів, що дозволяє вести вогонь в складних погодних умовах.

Особливістю ПТРК є можливість наведення ракети на ціль із закритих позицій і укриттів. Іншою характерною рисою комплексу є траєкторія польоту ракети: після пуску вона летить над лінією візування (на висоті близько 10 м) і знижується на рівень цілі на кінцевій ділянці польоту. Лазерний промінь при цьому світить у хвіст ракети й тільки за частку секунди перед ударом перекладається на ціль.

Комплекс комплектується ракетами калібрів 130 мм і 152 мм в транспортно-пускових контейнерах з тандемними кумулятивними (РК-2С, РК-2М-К) і осколково-фугасними (РК-2ОФ, РК-2М-ОФ) бойовими частинами

«Аргумент»

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Casio представила розумне кільце у стилі класичного G-SHOCK 5000 з вбудованим екраном

    Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…

    16.11.2024

    WhatsApp впровадив можливість зберігати чернетки повідомлень

    Цього тижня користувачам WhatsApp стала доступна функція збереження чернеток повідомлень. Тепер месенджер повідомить користувачеві, якщо…

    16.11.2024

    Проблеми з виробництвом Exynos 2500 змушують Samsung обирати Qualcomm

    Як повідомляє інтернет-видання Gizmochina, інсайдер під псевдонімом Ice Universe заявив, що Samsung оснащуватиме всі моделі…

    16.11.2024

    Титановий iPhone 16 важить майже стільки ж, скільки й сталеві моделі

    Нові моделі iPhone 16 Pro і Pro Max оснащені титановими рамками, що робить їх легшими…

    16.11.2024

    Xiaomi випустила на міжнародний ринок Smart Band 9 Pro: 21 день автономності і ціна 60 доларів

    Офіційна прем'єра нового фітнес-браслета Xiaomi Smart Band 9 Pro відбулася наприкінці жовтня разом зі смартфонами…

    16.11.2024

    Google використовує штучний інтелект для боротьби з шахраями

    Телефонні шахраї стають набагато досвідченішими, використовуючи дедалі витонченіші методи для виманювання грошових коштів у довірливих…

    16.11.2024