Американські військові збиватимуть дрони-шпигуни лазерами

0
341
Американська компанія Raytheon, значний постачальник бойових систем для Міноборони США, представила днями споряджений бойовим лазером швидкохідний позашляховик.


Як повідомляє “Голос Америки”, його пропонують застосовувати для збивання дронів-шпигунів та споряджених вибухівкою безпілотників, які дедалі частіше використовуються терористами проти американських військових.

Поки стрільба може вестися лише під час зупинки позашляховика.

Застосування надзвичайно дорогих кінетичних боєприпасів проти таких цілей, зазвичай, є фінансово невиправданим: безпілотники, які використовують терористи, коштують тисячі доларів, а вартість ракети може вимірюватись мільйонами доларів.

Читайте також  Тім Кук розкритикував Facebook

Застосування бойового лазеру натомість є значно дешевшим, і за умови доступу до підзарядки не має межі щодо кількості пострілів.

Розробники нової системи поєднали потужний лазер з просунутим варіантом мультиспектральної системи прицілювання компанії Raytheon та встановили систему на швидкохідний позашляховик Polaris MRZR.

“На одному заряді від стандартної розетки у 220 вольт система на борту позашляховика здатна протягом 4 годин виконувати завдання зі збору розвідданих, спостереження та здійснити від 20 до 30 пострілів. Систему також можна поєднати із електрогенератором, що зробить кількість пострілів фактично безмежною”, – зазначає сайт компанії.

Читайте також  Чого слід очікувати від нової версії Gmail
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут