Приблизний час читання: 4 хв

Американські військові збиватимуть дрони-шпигуни лазерами

0
Американська компанія Raytheon, значний постачальник бойових систем для Міноборони США, представила днями споряджений бойовим лазером швидкохідний позашляховик.


Як повідомляє “Голос Америки”, його пропонують застосовувати для збивання дронів-шпигунів та споряджених вибухівкою безпілотників, які дедалі частіше використовуються терористами проти американських військових.

Поки стрільба може вестися лише під час зупинки позашляховика.

Застосування надзвичайно дорогих кінетичних боєприпасів проти таких цілей, зазвичай, є фінансово невиправданим: безпілотники, які використовують терористи, коштують тисячі доларів, а вартість ракети може вимірюватись мільйонами доларів.

Застосування бойового лазеру натомість є значно дешевшим, і за умови доступу до підзарядки не має межі щодо кількості пострілів.

Розробники нової системи поєднали потужний лазер з просунутим варіантом мультиспектральної системи прицілювання компанії Raytheon та встановили систему на швидкохідний позашляховик Polaris MRZR.

Читайте також  50-дюймовий телевізор Redmi Smart TV з підтримкою 4К буде коштувати всього $235

“На одному заряді від стандартної розетки у 220 вольт система на борту позашляховика здатна протягом 4 годин виконувати завдання зі збору розвідданих, спостереження та здійснити від 20 до 30 пострілів. Систему також можна поєднати із електрогенератором, що зробить кількість пострілів фактично безмежною”, – зазначає сайт компанії.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут