Приблизний час читання: 3 хв

У Держспецзв’язку попереджають про можливість кібератак в Україні 13-17 жовтня

0

Команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України повідомляє про можливість кібератак на інформаційні ресурси України в період з 13 до 17 жовтня 2017 року.

Як повідомляється в п’ятницю на сайті CERT-UA, існує ймовірність, що окремі ознаки кібератаки можуть збігатися з відповідними ознаками шкідливого впливу комп’ютерного вірусу Petya-A, який атакував інформаційні ресурси низки країн, починаючи з 26 червня 201 року.

Читайте також  NVIDIA RTX 2060, Inel i7 10-го покоління та інші характеристики нового ігрового ноутбука Honor Hunter V700 від $1110

“Просимо власників інформаційно-телекомунікаційних систем, інших інформаційних ресурсів, рядових інтернет-користувачів дотримуватися вимог кібербезпеки, зокрема рекомендацій щодо захисту комп’ютерних систем від вірусу Petya Ransomware (http://cert.gov.ua/pdf/recomendations.pdf)”, – зазначено в повідомленні.

На сайті CERT-UA також містяться рекомендації щодо зниження зазначених ризиків і запобігання повторного ураження вірусом.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут