Про це повідомляє The Next Web.
Дослідники представили програму “доповнення уявою” I2As (Imagination-Augmented Agents), яка використовує вбудований програмний код людської уяви, який допомагає штучному інтелекту вирішувати, які припущення про розвиток подій в майбутньому правильні, а які – ні.
Цей проект штучного інтелекту був спробою скопіювати людські здібності, такі як: уява, цікавість та пам’ять. Відобразивши у вигляді коду ці якості, програму вирішили протестували на грі-головоломці Sokoban, де маленький прибулець повинен засовувати блоки в потрібне місце. Їх не можна витягувати, тому один невірний крок призводить до програшу всього раунду.
Дослідники дали штучного інтелекту тільки одну спробу, що змушувало його прокручувати “в голові” різні варіанти і можливий результат кожного руху.
Згодом, він навчилися швидше орієнтуватися в головоломках, витягуючи більше інформації з симуляції розвитку ігрових подій. Коли ж дослідники додали до штучного інтелекту “менеджера”, який встановив план перевірок майбутніх дій, система стала вирішувати завдання ще швидше й ефективніше.
Таким чином, нова програма виявилася напрочуд ефективною та значно кращою за всі минулі розробки у сфері штучного інтелекту. Окрім того це перша подібна програма, яка навчилася розмірковувати про свої майбутні дії та прогнозувати їх.
Google наближається до поліпшених можливостей швидкого перенесення файлів та інших даних між Android-смартфонами. Для цих…
Базові моделі iPhone 17 і тонкий iPhone 17 Air, очікувані 2025 року, позбудуться телеоб'єктива з…
Google подала позов проти колишнього співробітника Харшіта Роя, звинувативши його в крадіжці та розголошенні конфіденційної…
Google офіційно закрила проект Pixel Tablet 3 ("Kiyomi"), змінивши тим самим свою планшетну стратегію. Що…
Незважаючи на гадану нешкідливість, додаток Microsoft Bing Wallpaper, що оновлює шпалери робочого столу зображеннями з…
ПриватБанк презентував нову функцію для користувачів Apple Pay, яка дозволяє легко додавати банківські картки без…