Україна вперше презентує в США на виставці озброєнь AUSA-2017 перспективні оборонні розробки

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Держконцерн “Укроборонпром” уперше представить перспективні розробки ОПК України на виставці озброєнь Асоціації армії США AUSA-2017, яка відбудеться 9-11 жовтня у Вашингтоні.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в держконцерні, потенційні партнери-відвідувачі української експозиції на AUSA зможуть ознайомитися з перспективною українською бронетехнікою, зокрема, натурними БТР-4 і безпілотним тактичним багатоцільовим транспортним “Фантомом-2”, із перспективним високоточним авіаційним озброєнням, новою радіолокаційною технікою, новим стрілецьким та артилерійським озброєнням.

До складу учасників української експозиції на AUSA увійшли 20 підприємств “Укроборонпрому”. Серед них “Завод ім. Малишева”, ХКБМ ім. Морозова, Київський та Житомирський бронетанкові заводи, ДАХК “Артем”, ПАТ “Київський завод “Радар”, Миколаївський авіаремзавод, Конотопський авіаремзавод “Авіакон”, КБ “Артилерійське озброєння”, НВК “Іскра”, ПАТ “Завод “Маяк”, держкомпанія “Укрспецекспорт” та її дочірні компанії “Спецтехноекспорт”, “Промоборонекспорт”, “Прогрес”, “Укроборонсервіс” та “Укрінмаш”.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Українську делегацію на AUSA-2017 очолює гендиректор “Укроборонпрому” Роман Романов.

У рамках AUSA-2017 також відбудеться українська презентація “Досвід українського ОПК в умовах гібридної війни”.

AUSA – щорічна виставка-конференція Асоціації армії США (Association of the US Army), на якій презентують нові збройові розробки та обговорюють актуальний порядок денний американського та світового оборонного сектора.

Як повідомлялося, раніше “Укроборонпром” озвучив плани щодо переведення до 2020 року в повному обсязі виробництва озброєнь і військової техніки (ОВТ) на стандарти НАТО, а також плани щодо реформування ОПК. Основними напрямами реформи є корпоратизація галузі, аудит із залученням міжнародних аудиторських компаній, кластеризація оборонних підприємств, захист технологій, а також запуск платформи розвитку оборонних інновацій.

Україна пов’язує успішне проведення реформи з розширенням технологічної та промислової кооперації з США в ОПК, а також розраховує на допомогу американської сторони, зокрема фінансову, у проведенні реформи оборонної промисловості в умовах гібридної війни.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.