В Україні почали виробляти і освоювати гвинтівки США

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

США почали спільне з Україною виробництво зброї.

Реклама

Про це повідмляє “Народна Правда” з посиланням на повідомлення журналіста Радіо Свобода в Фейсбук.

За словами журналіста Євегена Солоніна, перша партія найсучасніших гвинтівок М4 вже розроблена в Україні і її випробовують армія і силовики.

“Конструкція дає змогу знімати модуль ствола і замінювати його на інший, іншої довжини і калібру (!!!) Це відбувається в польових умовах приблизно за 20 секунд. Тобто, підрозділ може безболісно переходити на стандарти боєприпасів НАТО, залишаючи змогу використовувати свої старі, калібром 7.62 мм Фактично, лише зараз ми відчули результат припинення збройного ембарго проти України, яке наклали через спроби Леоніда Даниловича со товаріщі підторговувати зброєю з підсанкційними країнами. Бійці, які постріляли з гвинтівок М4 – хвалять їх за легкість, кучність, малу віддачу”, – прояснив журналіст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: