Українців попередили про суттєве подорожчання Інтернету

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Подорожчання почнеться з наступного року. 

Реклама

Українцям слід готуватися до подорожчання послуг доступу до мережі Інтернет. Протягом найближчих 6 місяців провайдери піднімуть свої цінники приблизно на 50%.

Але на цьому зростання цін не зупиниться, передає Хроніка.інфо.

До кінця року кардинальної зміни цін не відбудеться. Як правило, перед святами провайдери починають роздавати клієнтам «сюрпризи» і проводити акції. Але вже на початку наступного року почнеться подорожчання.

Оцінивши ситуацію в регіоні, купівельну спроможність населення і конкуренцію кожен оператор визначить самостійно на скільки підняти ціни. Але, як прогнозують експерти, зростання цін складе в найближчі півроку не менше ніж 50% і зростання цін збережеться і надалі.

За словами провайдерів, якщо порівнювати з Європою і країнами СНД, в Україні дуже низькі тарифи на широкосмуговий інтернет. Такі фактори як пошкодження мереж, інфляція, ослаблення гривні до основних валют будуть штовхати операторів до необхідності підвищити тарифи.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: