Українців попередили про суттєве подорожчання Інтернету

UPG

Подорожчання почнеться з наступного року. 

Українцям слід готуватися до подорожчання послуг доступу до мережі Інтернет. Протягом найближчих 6 місяців провайдери піднімуть свої цінники приблизно на 50%.

Але на цьому зростання цін не зупиниться, передає Хроніка.інфо.

До кінця року кардинальної зміни цін не відбудеться. Як правило, перед святами провайдери починають роздавати клієнтам «сюрпризи» і проводити акції. Але вже на початку наступного року почнеться подорожчання.

Оцінивши ситуацію в регіоні, купівельну спроможність населення і конкуренцію кожен оператор визначить самостійно на скільки підняти ціни. Але, як прогнозують експерти, зростання цін складе в найближчі півроку не менше ніж 50% і зростання цін збережеться і надалі.

За словами провайдерів, якщо порівнювати з Європою і країнами СНД, в Україні дуже низькі тарифи на широкосмуговий інтернет. Такі фактори як пошкодження мереж, інфляція, ослаблення гривні до основних валют будуть штовхати операторів до необхідності підвищити тарифи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Как же вы достали сравнивать тарифы с европейскими…. С зарплатами европейскими сравниться не хотите? Рассуждают о европейских ценностях азиатские торгаши.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я