Штучний інтелект вперше поступився людям в грі

0
494

Матч тривав 45 хвилин і закінчився перемогою людей.

Однією з головних технологічних новин цього літа стала перемога ботів OpenAI над професійними гравцями в Dota 2 – її навіть прокоментував Білл Гейтс. Однак люди не готові здаватися. Команда з Бразилії змогла завдати ШІ першої поразки, пише Internetua

Чергове бій людей і машин сталося в ході виставкового матчу на щорічному чемпіонаті з багатокористувацької грі Dota 2. Проти ботів OpenAI виступила бразильська команда paiN, що займає 14-е місце в світовому рейтингу, повідомляє Wired.

Матч тривав 45 хвилин і закінчився перемогою людей. Команда ШІ увійшла в гру повільніше і понесла більше втрат, ніж їхні суперники. Це перший випадок, коли боти поступаються професійним гравцям.

На думку експертів, попередні перемоги ботів також не слід вважати поразкою людства. Справа в тому, що ШІ грав в Dota 2 не зовсім чесно. Наприклад, організатори скоротили число героїв, доступних для вибору, до 18, що істотно спростило розрахунки алгоритмів. А головне ШІ отримує інформацію про хід гри не з моніторів, як люди, а прямо з ігрового API. Це наділяє алгоритми «телепатією», що дозволяє прораховувати дії на два кроки вперед в порівнянні з живими гравцями.

Проте, і при таких правилах професійні гравці впевнені, що в більш довгих матчах люди зможуть здолати спамерських пошукових роботів. Саме це і сталося у випадку команди з Бразилії.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут