В Україні запускають новий проект унікального бойового танка для ЗСУ

2
4253

Компанія «Укроборонпром» офіційно починає роботу над проектом нового українського танка, послідовника мрії радянських конструкторів моделі «Об’єкт 477А1» «Нота».

Компанія «Укроборонпром» офіційно починає роботу над проектом нового українського танка, послідовника мрії радянських конструкторів моделі «Об’єкт 477А1» «Нота». «Укроборонпром» поінформував громадськість в особі своїх провідних фахівців про те, що вони почали новий виток розробки унікального і сучасного представника важкої бронетехніки.

Читайте також  Nokia випустить збалансований смартфон, який багато хто захоче купити

Український танк стане справжнім воскресінням радянського проекту моделі «Об’єкт 477А1» «Нота». Цей «залізний звір» в далекі часи тільки проектувався в Харківському КБ ім. Морозова. Реального здійснення мрії армія радянського часу так і не дочекалася, тому що не вистачало матеріальної бази для здійснення ідеї.

Випуск на перше тестування вже готового українського танка сучасного масштабу планується в 2020-му році. Якщо нинішнім фахівцям вдасться повністю реалізувати таку ідею багатьох інженерів, танк стане не усуваємо взагалі.

джерело

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут