В Україні запускають новий проект унікального бойового танка для ЗСУ

5
23087

Компанія «Укроборонпром» офіційно починає роботу над проектом нового українського танка, послідовника мрії радянських конструкторів моделі «Об’єкт 477А1» «Нота».

Компанія «Укроборонпром» офіційно починає роботу над проектом нового українського танка, послідовника мрії радянських конструкторів моделі «Об’єкт 477А1» «Нота». «Укроборонпром» поінформував громадськість в особі своїх провідних фахівців про те, що вони почали новий виток розробки унікального і сучасного представника важкої бронетехніки.

Український танк стане справжнім воскресінням радянського проекту моделі «Об’єкт 477А1» «Нота». Цей «залізний звір» в далекі часи тільки проектувався в Харківському КБ ім. Морозова. Реального здійснення мрії армія радянського часу так і не дочекалася, тому що не вистачало матеріальної бази для здійснення ідеї.

Випуск на перше тестування вже готового українського танка сучасного масштабу планується в 2020-му році. Якщо нинішнім фахівцям вдасться повністю реалізувати таку ідею багатьох інженерів, танк стане не усуваємо взагалі.

джерело

загрузка...
Загрузка...

5 КОМЕНТАРІ

  1. Ще не перестрибнули, а вже гоп кричите!Такі справи потребують великих затрат і кадрів, а чи є можливості це здійснити.

  2. В СССР не хватило средств и ресурсов, а сейчас их ВАЛОМ!!! Какой-то разводняк “по-новому”….

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут