Титани оборонної промисловості показали спільні розробки озброєння та військової техніки для ЗСУ – | iTechua
Четвер, Жовтень 1, 2020
Головна Технології Титани оборонної промисловості показали спільні розробки озброєння та військової техніки для ЗСУ

Приблизний час читання: 6 хв

Титани оборонної промисловості показали спільні розробки озброєння та військової техніки для ЗСУ

0
Серед продемонстрованих сумісних розробок: модернізований БТР-60, БТР-3ДА.

Під час першого Всеукраїнського форуму приватних підприємців оборонної промисловості держконцерн “Укроборонпром” та “Ліга оборонних підприємств України” представили спільні розробки озброєння та військової техніки. Про це повідомили у прес-службі держконцерну у четвер, 28 вересня.

Зазначається. що форум покликаний стати відкритим майданчиком для всіх підприємців, які працюють у оборонно-промисловому комплексі України, що допоможе сконцентрувати можливості української інженерної думки над справою посилення оборонного потенціалу України.

Серед продемонстрованих спільних розробок слід відмітити модернізацію БТР-60, яку виконала приватна українська компанія “НПО Практика”, яка була оснащена бойовим модулем “Штурм-М” на “Київському бронетанковому заводі”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”. Саме цей бойовий модуль встановлюється на БТР-3ДА.

Бойовий модуль “Штурм-М” озброєний 30-мм автоматичною гарматою, 7,62-мм кулеметом та автоматичним гранатометом, а також комплексом керованого озброєння “Бар’єр”, який забезпечує бронепробиття не менше 800 мм, не враховуючи динамічний захист, на відстані до 5 км, що дозволяє знищувати будь-яку бронетехніку противника.

Читайте також  Смартфон Xiaomi дозволяє управляти реальним автомобілем

Титани оборонної промисловості показали спільні розробки озброєння та військової техніки для ЗСУ

Окрім того, інші бойові модулі від ДП “Київський бронетанковий завод” встановлені на модернізований “НПО Практика” БМП-1, а також на власну розробку приватної компанії – бронеавтомобіль “Козак”.

“Співпраця приватного і державного сектору постійно розширюється завдяки програмі імпортозаміщення “Укроборонпрому”, меморандумів із провідними науковими закладами України, а також створеному 13 квітня 2017 року Концерном та “Лігою оборонних підприємств” оборонного хабу, який закріпив кооперацію приватного та державного секторів оборонної промисловості. Завдяки цим крокам, було створено потужне з’єднання з 583 підприємств, з яких 134 – підприємств Концерну, 40 – “Ліги оборонних підприємств” та ще 409 – залученні “Укроборонпромом” за програмою імпортозаміщення. І результат дієвої співпраці ДК “Укроборонпром” та “Ліги оборонних підприємств України”, який вдалось досягти менш за півроку – вже демонструється сьогодні на форумі”, – прокоментував генеральний директор “Укоборонпрому” Роман Романов.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Share via
Copy link
Powered by Social Snap

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: