Для української армії підготували партію танків Т-84

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

В Харкові готують чергову партію основних бойових танків Т-84 для передачі Збройним силам України.

Реклама

Роботи, які проводять харківські підприємства, направлені на ремонт та модернізацію бойових машин, повідомляють в Укроборонпромі.

Для цього ДП “Завод ім. Малишева” провів ремонт чергової партії Т-84.

Автор: Укроборонпром
Партію танків Т-84 готують для ЗСУ
Партію танків Т-84 готують для ЗСУ

Бойові машини пройшли процедури перевірки, відновлення або повної заміни всіх основних вузлів та агрегатів. Після цього танки були направлені на КБ ім. Морозова, де зараз проходять модернізацію. На Т-84 проводиться заміна електронних систем, в тому числі, встановлюються цифрові захищені радіостанції. Також значну модернізацію проходить прицільний комплекс.

Автор: Укроборонпром
Після проведення всіх робіт партія Т-84 буде направлена на випробування, які будуть проходити у присутності представників Міноборони
Після проведення всіх робіт партія Т-84 буде направлена на випробування, які будуть проходити у присутності представників Міноборони

Основний бойовий танк Т-84 – оснащений 125-мм гарматою з автоматом заряджання, яка, в тому числі, здатна вести вогонь керованими високоточними протитанковими ракетами із дальністю знищення цілей біля 5 км. Завдяки 1200-сильному двигуну майже 50-тонний Т-84 може розвивати швидкість до 70 км/год. За захист танка відповідає найсучасніший український динамічний захист та комплекс електроно-оптичної протидії від керованого озброєння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Джерелоgazeta.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: