Показали перший «надрукований» житловий будинок вільної форми

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Американська компанія WATG Urban створює проекти будинків за допомогою 3D-друку. Представники компанії повідомили, що вже зовсім скоро почнеться друк придатних для життя будинків. За рахунок використання інноваційних технологій, фахівці отримали можливість створювати складні архітектурні форми.

Стартап вирішив робити сучасні будинки, використовуючи недорогі матеріали і доступні методи будівництва. 3D-друк дозволяє стартапу економити будівельні матеріали за рахунок найкращого співвідношення ціни і якості виробів, досягнутого при створенні тестових елементів стін і балок. Тепер фігурна балка вагою в кілька кілограмів, створена за технологією стартапу , здатна витримати близько півтора тонн навантаження. Гіпсовий пінопласт захищає від вогню, а тому він буде використовуватися для протипожежної обробки стін і перекриттів.

На даний момент здійснюються переговори з місцевою владою і готуються необхідні документи. Невідомо, у скільки обійдеться таке житло. Втім, європейські компанії вже друкують житлові будинки і офіси.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОgizmonews.ru

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.