Названо найкращі винаходи 2021 року

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Безпечна пошукова система, окуляри віртуальної реальності та складаний телефон Samsung були названі кращими винаходами 2021 року. Відповідний топ доступний на сайті журналу Time.

У щорічному списку видання є кілька десятків гаджетів, технологій та винаходів, які були відібрані за категоріями. Так, у розділ «Додатки та софт» автори журналу додали безпечну пошукову систему без реклами Neeva, додаток тривожної кнопки Subdial, інтерактивну карту MTA Live Subway Map. У розділі VR та AR опинилися окуляри віртуальної реальності Lenovo ThinkReality A3 Smart та Qualcomm Snapdragon XR2, а також режим доповненої реальності Google Maps.

Серед споживчої електроніки найкращими гаджетами виявилися фотоапарат Paper Shoot Camera, розкладний смартфон Samsung Galaxy Z Flip3, модульний ноутбук Framework Laptop, розумна селфі-палка Vecnos IQUI, смарт-окуляри JLab JBuds Frames. У списку найкращих винаходів у сфері охорони здоров’я журналісти перерахували вакцини від COVID-19 та малярії.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Також у різних категоріях було обрано тривимірну фоторамку Looking Glass Portrait, робот-пилосос Roborock S7, процесор Apple M1 Pro, телевізори LG G-серії, футуристичні кросівки від Adidas та Nike.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.