Кopиcтyвaчi AppStore пo вcьoмy cвiтy нe мoжyть знaйти в цьoмy мaгaзинi дoдaткiв мeceнджep Telegram. Дeякi з них пoяcнюють йoгo зникнeння пoмилкoю poзpoбникiв. Твoрeць мeceнджepa cтвepджyє, щo пpoблeмa нeзнaчнa, i нeзaбapoм бyдe виpiшена.
Мессенджер Telegram пропав з магазину додатків Apple AppStore. Творець Telegram Павло Дуров роз’яснив в Twitter, що це «незначна проблема» і месенджер «скоро повинен повернутися», проте суть проблеми уточнювати не став.
У магазині додатків Google Play для Android Telegram як і раніше доступний, як і його другий клієнт Telegram X, представлений творцями месенджера 31 січня 2018 г. Це експериментальний додаток, який повинен відрізнятися від звичайного Telegram підвищеною швидкістю роботи, більш гладким відображенням анімації і більш інноваційним інтерфейсом.
Через кілька годин після публікації даного матеріалу Павло Дуров розмістив в Twitter більш докладне роз’яснення ситуації. За його словами, Apple попередила Telegram, що користувачам месенджера «став доступний неприпустимий контент», тому господарі AppStore і видалили його зі свого магазину. Дуров висловив надію на повернення Telegram в AppStore після установки необхідного захисту.
Користувачі ресурсу Reddit, першими звернули увагу на проблему, припустили, що вона пов’язана з великим оновленням Telegram для Android. Ресурс 9to5mac висловлює сумнів в тому, що оновлення для Android могло якось вплинути на статус месенджера в iOS, однак також вважає примітним факт, що ці дві події відбулися протягом однієї години.
Один з користувачів Reddit з посиланням на службу підтримки Telegram стверджує, що зникнення месенджера не було запланованим, а є всього лише наслідком помилки розробників. Такої ж думки дотримується і ряд інших користувачів ресурсу.
Нагадаємо, 18 грудня 2017 р Telegram отримав збій, який Павло Дуров пояснив надмірно швидким ростом трафіку внаслідок збільшення популярності мессенджера.
Telegram – це безкоштовний багатоплатформовий месенджер для обміну текстовими повідомленнями і файлами, а також здійснення голосових дзвінків. Серверна частина з закритим кодом розгорнута на потужностях американських і німецьких компаній. Створений Павлом Дуровим, месенджер почав роботу в 2013 році. Вважається невразливим для злому після кількох безрезультатних конкурсів на пошук вразливостей.
У березні 2017 року в Telegram з’явилися голосові дзвінки, для яких використовується наскрізне шифрування, але з новим механізмом звірки ключів – вони представлені у вигляді 4 емодзі. Мессенджер використовує для дзвінків так мало трафіку, як тільки можливо, але користувач може виставити режим додаткової економії за рахунок погіршення якості звуку.
Через наскрізне шифрування і репутації невразливого месенджера, на адресу Telegram періодично лунають звинувачення від правоохоронних органів, що через нього готуються різні протиправні заходи. Також Telegram є улюбленим місцем проживання криптовалютних спільнот.
Нещодавно видання Bloomberg повідомило, що Telegram готує ICO. Його перша частина буде закритою і відбудеться в лютому 2018 році в ході неї планується продати токени на суму $ 600 млн. Далі, в березні 2018 року повинна відбутися друга частина розміщення, на цей раз публічна і теж на суму $ 600 млн.
Таким чином, всього Telegram хоче залучити $ 1,2 млрд. Інвестори, які візьмуть участь в розміщенні, зможуть скористатися токенами після того, як вони стануть торгуватися на біржах валют. Це повинно відбутися в 2019 році. Купивши токени в ході закритої частини ICO, інвестор не зможе продати його протягом 18 місяців після початку публічних торгів ними.
У першій, закритій частині ICO зможуть взяти участь лише ті інвестори, які готові будуть вкласти не менше $ 20 млн. В ході закритої частини ICO токени продаватимуть з 50% знижкою в порівнянні з ціною їх продажу в ході публічної частини розміщення. Якщо Telegram проведе ICO, це стане найбільшим розміщенням монет в світі криптовалют. Нинішній рекорд належить проекту Filecoin, який в минулому році привернув за допомогою ICO $ 257 млн.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…