Нова система передачі даних в 10 разів швидша, ніж USB

518

Нова розробка американських вчених збільшить енергоефективність дата-центрів. Пристрій безпосередньо з’єднує високочастотні кремнієві чіпи з полімерним кабелем завтовшки з людську волосину.

Дослідники розробили систему, яка може передавати інформацію в 10 разів швидше, ніж USB. Нова ланка з’єднує високочастотні кремнієві чіпи з полімерним дуже тонким кабелем. Система може одного разу підвищити енергоефективність центрів обробки даних і полегшити навантаження на супутники.

Потреба в оперативному обміні даними очевидна, особливо в епоху віддаленої роботи, відзначили вчені. «Ми спостерігаємо вибух обміну інформацією між комп’ютерними чіпами – через хмарних обчислень, інтернету, великих даних». Більшість з нас все ще користуються міддю як матеріалом, який присутній в USB або HDMI кабелях. Цього недостатньо, особливо при роботі з великими навантаженнями.

«Нам потрібно шукати компроміс між кількістю спалюваного енергії і швидкістю обміну інформацією», – відзначають дослідники.

Новий вид з’єднання використовує переваги як мідних, так і волоконно-оптичних кабелів, одночасно усуваючи їх недоліки. Їх провід виготовлений з полімеру, тому він легше і потенційно дешевше у виробництві, ніж традиційні мідні кабелі. Ефективність нового з’єднання конкурує з ефективністю волоконно-оптичного кабелю, але має ключова перевага: сумісність з кремнієвими чіпами.

Команда також спроектувала недорогі чіпи для роботи з полімерним кабелем. Нові пристрої генерують ці високочастотні сигнали з достатньою потужністю для передачі даних. Це з’єднання від кремнієвих чіпів до кабелю означає, що загальна система може бути виготовлена ​​зі стандартними, економічно ефективними методами.

Популярні новини  Apple Unleashed - що показали на другій осінній презентації

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я