Microsoft показала голографічний сервіс для спілкування

90

Microsoft представила цифрову платформу Mesh для роботи і спілкування в віртуальному просторі. Для створення свого 3D-аватара необов’язково мати спеціальну гарнітуру: ряд функцій буде доступний навіть користувачам смартфонів, а в подальшому компанія пообіцяла організувати «голопорт»: реалістичне тривимірне зображення співрозмовника, що з’являється прямо в кімнаті.

Платформа Microsoft Mesh орієнтована на поліпшення якості віртуальних зустрічей і може використовуватися для навчання, проведення онлайн-конференцій та віддаленої допомоги. Для взаємодії з 3D-контентом або один з одним в реальному часі користувачам необов’язково купувати гарнітуру доповненої або віртуальної реальності. При цьому технологія сумісна як з оригінальним аксесуаром Microsoft Hololens 2, так і з пристроями інших виробників. За словами розробників, технологія здатна створити у користувачів повне відчуття присутності .

Популярні новини  Microsoft уріже можливості ще одного додатку в Windows 10

Спочатку користувачі Mesh будуть представлені в форматі віртуальних аватарів, а пізніше розробники мають намір здійснити і фотореалістичну тривимірну «голопортацію» співрозмовників. Реалізація Microsoft Mesh почнеться з інтеграції в Microsoft Teams і Microsoft Dynamic 365. Очікується, що платформа буде затребувана інженерами, дизайнерами та представниками інших професій, а також геймерами: зокрема, Mesh вже підтримує популярну гру Pokemon Go.

Зараз клієнтську програму Microsoft Mesh можуть випробувати тільки власники Microsoft Hololens 2 при реєстрації на платформі віртуальної реальності AltspaceVR. Терміни появи аналогічних рішень для смартфонів та інших пристроїв будуть оголошені пізніше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я