«Укроборонпром» опублікував відео випробувань модернізованої версії ЗРК «Печора», під час яких були проведені стрільби по повітряним цілям новими ракетами з напівактивною радіолокаційною системою самонаведення
Державне КБ «Луч», яке входить до складу концерну «Укроборонпром», та компанія «Радіонікс» провели успішні випробування модернізованої версії зенітно-ракетного комплексу «Печора», повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».
У повідомленні вказано, що в зенітно-ракетному комплексі «Печора» було модернізовано усі елементи, в тому числі ракети, а також з’явилася нова радіолокаційна станція, побудована на основі твердотільних елементів.
Протягом випробувань було проведено стрільби новими ракетами з встановленими напівактивними радіолокаційними системами самонаведення. Нові ракети можуть захоплювати і знищувати цілі на відстані не менше 20 км, мають значно більшу точність наведення і здатні знищувати навіть високоманеврені цілі. Крім того — дальня межа зони ураження з новими ракетами сягає понад 40 км, а максимальна висота — 25 км.
Такі параметри дозволяють використовувати комплекс для захисту наземних об’єктів та елементів інфраструктури від повітряного нападу.
Раніше «Ракурс» повідомляв про те, що, за повідомленням посла США в Україні Марі Йованович, Україна отримає летальну зброю від США у вигляді безкоштовної воєнної допомоги.
Джерело: Ракурс
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…
View Comments
Ну і що, летить гарно.А де є кінцевий результат,наприклад, попадання в ціль?