Приблизний час читання:3 хв

Знайдено підтвердження, що в комплекті iPhone 12 не буде навушників

0

Сьогодні вранці Apple надала розробникам другу бета-версію операційної системи iOS 14.2 і iPadOS 14.2. Це відбулося всього через два тижні після виходу першої бета-версії.

Невелика зміна деяких формулювань в iOS 14.2 підтверджує чутки про те, що компанія Apple вирішила прибрати зі стандартного комплекту поставки iPhone 12 навушники, які завжди були в коробці з новими смартфонами.

Зміна формулювання присутній в розділі, в якому йдеться про способи зменшити вплив радіочастотного випромінювання при використанні iPhone. Раніше Apple рекомендувала використовувати входять до стандартного комплекту поставки навушники. Тепер же відповідне прикметник (supplied) видалено.

Популярні новини  В Україні сьогодні стартувало передзамовлення на iPhone 12 і 12 Pro

Ще в травні цього року авторитетний аналітик Apple Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), який протягом декількох років робить точні прогнози, пов’язані з iPhone та іншою технікою компанії, вперше заявив, що в комплекті з iPhone 12 Не буде фірмових навушників.

Крім того, очікується, що в коробці з iPhone не буде також і зарядного пристрою. Єдиним аксесуаром, який Apple включати в комплект поставки iPhone 12, повинен стати новий кабель.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут