Німеччина створює танк, здатний знищити російську “Армату”

Час читання: < 1 хв.

Поки в Росії не можуть вирішити, чи розвивати далі проект хваленого, але небоєздатного танка “Армата” , в Європі активно розробляють нову бронемашину, здатну замінити німецький танк Leopard 2 і заткнути за пояс сире російське виріб.

Реклама

Що буде собою являти проектований Німеччиною і Францією MGCS (Main Ground Combat System – Основна наземна бойова система), розповідає газета Bild .

За інформацією видання, екіпаж нового танка буде складатися з двох чоловік, що обумовлено прагненням до забезпечення автономного водіння машини.

MGCS буде оснащений гарматою калібру як мінімум 130 мм (у Leopard 2 – 120 мм, у “Арматі” Т-14 – 125 мм), снаряди якої отримають більшу пробивну силу і швидкість. Боєприпаси типу APFSDS (бронебійний оперений подкалиберний снаряд) будуть створені з суперміцного вольфрамового сплаву.

Новий танк отримав гібридний двигун і в комбінації з більш легкої і міцної бронею буде менше споживати палива, зможе довше перебувати в строю без дозаправки.

За даними видання, витрати з проектування нової машини обійдуться в 1,5 млрд євро. А в цілому нове покоління танків може коштувати Франції та Німеччини 100 млрд євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.