Оператори назвали реальну швидкість роботи 5G-інтернету

594

В порівнянні з мобільними мережами четвертого покоління базові станції 5G обіцяють значний приріст швидкості з’єднання – виробникам електроніки нещодавно вдалося домогтися «космічної» цифри в 4,3 Гбіт / с. Але за межами тестової лабораторії цей показник зазвичай скромніший. Провідні оператори зв’язку Південної Кореї розповіли про фактичні можливості нового обладнання: втім, навіть в «урізаному» вигляді вони вражають.

Статистика збиралася з січня по червень 2020 року трьома телекомунікаційними компаніями: SK Telecom, KT і LG Uplus. Середня швидкість завантажування в мережах цих операторів склала 789, 652 і 528,6 Мбіт / с відповідно. На території Південної Кореї використовується NSA-спектр 5G-мереж в діапазоні 3,5 ГГц, а до кінця 2020-го провайдери мають намір освоїти і смугу частот mmWave.

Популярні новини  США показали концепт новітнього винищувача шостого покоління

У місцях масового скупчення людей завантаження файлів в середньому проводилося на швидкості близько 654 Мбіт / с при віддачі в 63 Мбіт / с. Дослідження проводилося в 11 тисячах точках країни, включаючи бібліотеки, університети, парки, лікарні, термінали, метро та виставкові центри в години пік.

На серпень 2020 року загальна площа покриття, яку забезпечують три найбільші оператори Південної Кореї, в столиці країни становлять 425,5 квадратних кілометра. При цьому площа всього міста оцінюється в 605,2 квадратних кілометра. До 2026 року уряд планує збільшити смугу пропускання з 2640 МГц до 2680 МГц, забезпечивши абонентам більш стабільне підключення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я