Вчені прокоментували шкоду 4G і 5G

Думаю, багато хто чув заяви про шкоду 4G і 5G, особливо останнім часом. У більшості випадків люди, які стверджують подібне, кажуть, що немає ніяких досліджень щодо впливу цих стандартів на живі організми. Насправді це не так, і недавно з’явилося ще одне дослідження щодо впливу цих стандартів зв’язку на організм риби.

Після цього дослідження вчені оголосили, що у цього випромінювання немає особливого негативного впливу на фактори, пов’язані зі смертністю та інші. Висновки були опубліковані в Naked Science.

Згідно із заявою вчених і Університету Орегона, для дослідження в клітку фарадея була поміщена ікра акваріумних рибок, після чого приєднали датчик температури, датчик рівня води, антену і передавачі, що випромінюють хвилі з частотою 3.5 ГГц. Така частота була вибрана не випадково, оскільки саме вона використовується при роботі стандартів зв’язку 4G і 5G.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. я не рибка і не ікра! такі дослідження не висвітлюють реального впливу на складні організми якими являється людина. ну і рибки не живуть до 100 років щоб 5жі проявило себе в похилому віці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я