Приблизний час читання: 3 хв

Штучний інтелект почне допомагати рятувати людей на пляжі

0
Штучний інтелект почне допомагати рятувати людей на пляжі

Вчені ізраїльського Університету ім. Бен-Гуріона в Негеві розробили систему Sightbit, вона базується на штучному інтелекті ( ШІ), головна мета проєкту порятунок людей, які відпочивають на пляжі. Ця система вже благополучно тестується на пляжі в Національному парку Пальмахим (Palmachim).

У систему Sightbit входять камери спостереження, вони розміщуються вздовж всієї смуги пляжу з видом на воду. У будці рятувальники бачать відео зі всіх камер, але воно обробляється з використанням алгоритмів глибокого машинного навчання. Якщо система виявляє ознаки небезпеки – потопаючої людини або дитини без нагляду – то б’є тривогу і дає збільшений кадр на подію.

Читайте також  Intel порівняла ноутбуки з різними відеокартами, щоб заявити про перевагу в іграх над конкурентом

Штучний інтелект почне допомагати рятувати людей на пляжі

Поки тільки рятувальник може перевірити, чи було спрацьовування хибним. В майбутньому система стане повністю автоматичною, тобто ШІ сам буде вирішувати, чи викликати рятувальників на місце.

Крім того система Sightbit дозволяє відстежувати такі потенційні загрози, як поява і динаміка відбійних течій і небезпечні маневри плавзасобів в зоні відпочинку. В літній період це досить актуальна розробка.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут