Приблизний час читання: 4 хв

Intel порівняла ноутбуки з різними відеокартами, щоб заявити про перевагу в іграх над конкурентом

0
Intel порівняла ноутбуки з різними відеокартами, щоб заявити про перевагу в іграх над конкурентом

Як ми знаємо, на війні всі засоби хороші, особливо якщо це битва за гаманець покупця. Досвідчений користувач, зрозуміло, знає, що графічні рішення NVIDIA GeForce RTX 2060 (mobile) і RTX 2060 Max-Q хоча і пишуться майже однаково, але при цьому істотно відрізняються в продуктивності. Мабуть, маркетологи Intel вирішили знехтувати цією «дрібницею», щоб показати, що ноутбуки на базі процесорів Intel 10-го покоління швидші в іграх, ніж AMD Ryzen 4000.

На це звернув увагу відомий комп’ютерний ентузіаст _rogame. На презентації Intel Partner Connect компанія Intel порівняла два ноутбука: один з 45-ватним процесором Core i7-10750H, інший – з 35-ватним AMD Ryzen 9 4900HS. «Несподіване» порівняння показало відрив Intel в 18-23% в реальній ігровій продуктивності.

Читайте також  Так виглядає оновлений кабель iPhone з тканинною оболонкою

Давайте розбиратися. Ноутбук на базі Ryzen був оснащений RTX 2060 Max-Q і 14-дюймовим корпусом товщиною в 22 мм, в той час, як пристрій на базі Intel використовував графічний прискорювач RTX 2060 (mobile) і мав 15,6-дюймовий корпус товщиною 27 мм. RTX 2060 Max-Q має набагато більш жорсткі пороги частоти бусту (1185 МГц), ніж RTX 2060 (mobile) з частотою 1560 МГц. Управління енергоспоживанням в Max-Q також набагато жорсткіше, і теплопакет обмежений 65 Вт проти 90 Вт у RTX 2060 (mobile). На такі дрібниці, як більш низька TDP у процесора AMD, можна навіть не звертати увагу.

Intel порівняла ноутбуки з різними відеокартами, щоб заявити про перевагу в іграх над конкурентом

Нагадаємо, що Intel Partner Connect – це платформа для взаємодії компанії з найбільшими дистриб’юторами і ритейлерами.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут