Приблизний час читання: 4 хв

Нацгвардія візьме на озброєння “оновлені” Мі-8

0
Нацгвардія України в 2018 році прийме на озброєння три вертольоти Мі-8.

Про це повідомив у середу в Запоріжжі під час передачі Нацгвардії України першого реконструйованого АТ “Мотор Січ” вертольота Мі-2МСБ командуючий Національною гвардією України генерал-полковник Юрій Аллеров.

“У цьому році ми беремо два такі вертольоти (Мі-2МСБ для навчання військових льотчиків – ред.). У 2018 році – три вертольоти Мі-8”, – повідомив Аллеров.

За його словами, вертольоти виробництва “Мотор Січ” і вертольоти, реконструйовані на запорізькому підприємстві, Національна гвардія України планує брати на озброєння і надалі “постійно, згідно фінансування і можливостям Нацгвардії”.

Читайте також  Redmi 9i – бюджетний iPhone за $110, який дебютує 15 вересня

Вертоліт Мі-8 – багатоцільовий вертоліт, розроблений ОКБ імені Л. М. Миля на початку 1960-х років. Є наймасовішим дводвигуновим вертольотом у світі, входить до списку найбільш масових вертольотів в історії авіації. Широко використовується у багатьох країнах світу для виконання як цивільних, так і військових завдань. У 2010 р. в Запоріжжі на АТ “Мотор Січ” було створено дільницю з модернізації ветролетов, і здійснена перша модернізація вертольота Мі-8. На сьогоднішній день на підприємстві здійснюється як модернізація, так і капремонт з модернізацією та озброєнням вертольотів.

джерело

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут