Приблизний час читання: 3 хв

Компанія LG випустила розумний винний холодильник Signature Wine Cellar

0

Останнім часом корпорація зосередилась на виробництві систем розумних будинків та побутової техніки, тому презентація новинки — це своєрідний етап тренерування компанії в цьому напрямку.

Винний холодильник має комплексну систему розподілу температури та рухомих елементів. Новинка може вміщати до 65 пляшок вина, а також різноманітні закуски.

Дизайн холодильника виконаний в сучасному стилі, тому він ідеально підійде під інтер’єр більшості кухонь. Signature Wine Cellar розроблений з морозильною камерою та автоматичним підйомником для ящиків, який подає їжу та напої.

Компанія LG випустила розумний винний холодильник Signature Wine Cellar

Користувач може відкривати двері за допомогою голосу, а також перевірити вміст холодильника, використовуючи функцію InstaView. Новинка має багатотемпературний контроль для різних видів вина і не допускає коливання температури.

Читайте також  В Україні створили непридатні для стрільби міномети

В компанії розповіли, що холодильник підтримує необхідний рівень вологості для зберігання якості етикетки та еластичності пробки, а використання скляних дверей з темним відтінком захищає від ультрафіолетового проміння та тепла.

Розумний холодильник доступний лише в США. Його вартість становить $6 298,99.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут