Через спеку можуть відкоригувати робочий графік українців

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.
Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко закликав роботодавців змінити робочий графік своїх працівників через аномальну спеку в Україні.

Про це він повідомив в ефірі “112 каналу”. За словами Розенка, роботодавці через аномальну спеку в Україні можуть самостійно відкоригувати робочі графіки.

Реклама

Для прикладу, збільшувати обідню перерву чи скорочувати робочий час. Такі заходи, за словами Розенка, повинні зберегти робочий потенціал і здоров’я тих людей, які працюють на підприємстві.

Також Розенко запропонував дозволити працівникам в період високих температур працювати менше або відпрацювати їх в інший час.

Раніше Розенко заявляв, що скорочувати робочий час через спеку – недоцільно.

“Ніхто роботодавця в цьому не обмежує і зараз (надання більшої обідньої перерви, – “24”). А говорити про те, що давайте влітку скоротимо 40-годинний робочий тиждень і зробимо його, наприклад, 35-годинним, на мій погляд, є недоцільним”, – сказав віце-прем’єр.

На Закарпатті з 2 по 10 серпня (у цей період синоптики прогнозують у області аномальну спеку) робочий час вже скоротили на годину. Щоправда, ці години доведеться відпрацювати – їх перенесуть на робочі дні в кінці серпня й на початку вересня, коли температура повітря нормалізується.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: