Приблизний час читання: 4 хв

Через спеку можуть відкоригувати робочий графік українців

0
Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко закликав роботодавців змінити робочий графік своїх працівників через аномальну спеку в Україні.

Про це він повідомив в ефірі “112 каналу”. За словами Розенка, роботодавці через аномальну спеку в Україні можуть самостійно відкоригувати робочі графіки.

Для прикладу, збільшувати обідню перерву чи скорочувати робочий час. Такі заходи, за словами Розенка, повинні зберегти робочий потенціал і здоров’я тих людей, які працюють на підприємстві.

Також Розенко запропонував дозволити працівникам в період високих температур працювати менше або відпрацювати їх в інший час.

Раніше Розенко заявляв, що скорочувати робочий час через спеку – недоцільно.

“Ніхто роботодавця в цьому не обмежує і зараз (надання більшої обідньої перерви, – “24”). А говорити про те, що давайте влітку скоротимо 40-годинний робочий тиждень і зробимо його, наприклад, 35-годинним, на мій погляд, є недоцільним”, – сказав віце-прем’єр.

На Закарпатті з 2 по 10 серпня (у цей період синоптики прогнозують у області аномальну спеку) робочий час вже скоротили на годину. Щоправда, ці години доведеться відпрацювати – їх перенесуть на робочі дні в кінці серпня й на початку вересня, коли температура повітря нормалізується.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут