Vodafone пропонує провести «Безвіз вікенд» в Європі за 60 гривень

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Vodafone запустив послугу вигідного роумінгу для коротких поїздок в понад 30 країн Європи.

Реклама

Клієнти Vodafone Україна тепер зможуть користуватися доступним зв’язком у роумінгу під час коротких поїздок до Європи, популярність яких зросла після запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

З 1 серпня абоненти передплачених тарифів Vodafone можуть підключити послугу «Безвіз вікенд» і забути про межі, витративши за вихідні на зв’язок в Європі всього 60 гривень

«Безвіз вікенд» включає 100 Мб мобільного інтернету, 10 SMS та 30 хвилин для вхідних дзвінків з будь-яких операторів світу, вихідних дзвінків на номери Vodafone Україна та інші українські мережі, а також для дзвінків в країни Європи, на які поширюється дія послуги.

Vodafone істотно розширив перелік країн, в яких діє послуга. Доступним роумінгом під час «Безвіз вікенду» можна скористатися в більш ніж 30 країнах Європи. Серед нових країн Канарські острови, Кіпр, Сан-Марино, Словенія, Хорватія, Голландія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Данія, Ліхтенштейн, Люксембург, Ватикан, Норвегія, Словаччина, Швейцарія і Швеція.

Також вигідні умови роумінгу діють в Польщі, Італії, Німеччини, Франції, Чехії, Іспанії, Португалії, Угорщині, Ірландії, Великій Британії, Греції, Нідерландах, Мальті, Албанії, Румунії та Туреччині. Перелік країн буде розширюватися.

Підключати послугу можна завчасно за допомогою USSD-запиту * 600 * 9 # і кнопка виклику, гроші знімаються тільки в момент користування послугами. Детальна інформація про послугу доступна на сайті Vodafone.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: