Головна СУСПІЛЬСТВО В Україні позбулись від пропагандистського росТВ

В Україні позбулись від пропагандистського росТВ

Час читання: < 1 хв.

КИЇВ (QHA) -Кореспондент ВГТРК Тамара Нерсесьян виселена з України. За її словами, вона позбавлена права в’їзду в Україну терміном на три роки.

РЕКЛАМА

– Мені було зачитано рішення Служби безпеки України про те що мене депортують і позбавляють можливості в’їзду на територію України протягом трьох років, – сказала Нерсесьян в ефірі одного з російських телеканалів.

За словами Нерсесьян, приводом для депортації послужили її репортажі, які нібито “представляли загрозу безпеці і територіальній цілісності України”. Нерсесьян додала, що оператор телекомпанії “продовжує перебувати в Києві, вирішується питання про його подальшу долю там”.

Зокрема, журналістка додала, що приводом для її видворення став матеріал про музичному фестивалі “Бандерштат”, який проходив у Волинській області. У зазначеному сюжеті йшлося про “звеличуванні посібників фашизму” і про те, що це “фінансується владою”.

ФОТО: ФОКУС

QHA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: