Приблизний час читання: 3 хв

Фахівці з США назвали смартфон, яким найбільше задоволені користувачі, і це не iPhone

0
Фахівці з США назвали смартфон, яким найбільше задоволені користувачі, і це не iPhone

У США щороку складають індекс задоволеності клієнтів серед власників різних смартфонів – за кількістю вдалих пристроїв перемогла Apple, але серед всіх моделей найкращим став флагман Samsung 2018 року.

Індекс задоволеності клієнтів складається шляхом опитувань – організація запитує у власників різних смартфонів, чи задоволені вони своїм пристроєм. Опитування проводилося з 15 квітня минулого року до 20 березня 2020 року серед 27 тисяч користувачів. Про це повідомляє Appleinsider.com.

Фахівці з США назвали смартфон, яким найбільше задоволені користувачі, і це не iPhone

У рейтингу виробників кращі смартфони виявилися у Apple – 82% всіх власників айфонів задоволені своїми пристроями. Вони лише трохи обійшли смартфони Samsung Galaxy  якими задоволені 81% користувачів. На третьому місці йдуть смартфони компанії LG з індексом задоволеності 79%, а на четвертому – Motorola з індексом 77%.

Читайте також  Фахівці назвали метод як зробити рінгтон на iPhone без ПК

Є окремий рейтинг по всім моделям. Найвдалішим смартфоном став флагман 2018 року Galaxy Note9 – ним задоволені 85% власників. Слідом за ним йдуть iPhone XS Max, Galaxy S9 + і Galaxy S10 з оцінкою 84%. При цьому в рейтингу не виявилося актуальних флагманів – Galaxy Note10 або нових iPhone 11 .

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут