Приблизний час читання: 3 хв

Samsung випустить власну банківську карту

0

ТехноГігант продовжують завойовувати банківську сферу. Спочатку виробники смартфонів поголовно почали робити платіжні сервіси, а з минулого року вони пропонують фірмові кредитні карти. Такі вже є у Apple, HUAWEI і, за чутками, скоро з’явиться у Google . Аналогічний продукт має намір представити і Samsung.

Представники південнокорейської корпорації оголосили, що цього літа спільно з фінансовою компанією SoFi буде випущена дебетова карта Samsung Pay. Повідомляється, що у користувачів буде аккаунт, через який вони зможуть управляти своїми коштами. 

За словами Санга Ан, віце-президента і генерального директора Samsung Pay в Північній Америці, компанія має намір створити мобільну платформу для управління грошовими коштами. Він не став вдаватися в подробиці, пообіцявши дати більше інформації в найближчі тижні.

Цілком ймовірно, що Samsung представить свою дебетову карту влітку – разом з новим флагманським смартфоном Galaxy Note20.

ДЖЕРЕЛО4pda.ru

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут