Прийдешній смартфон Google порівняли зі старим бюджетним Xiaomi за якістю камери

Прийдешній смартфон компанії Google порівняли зі старим бюджетним Xiaomi за якістю камери. Йдеться про моделі Pixel 4a і Redmi Note 7.

Вихід Google Pixel 4a очікують вже в травні цього року. Xiaomi Redmi Note 7 ж вийшов в лютому минулого року. Фото, зроблені на обидва смартфона, опублікував блогер Julio Lusson. У своєму твіті він зазначив, що боряться камери на 12 Мп і 48 Мп.

Отже першими в галереї представлені знімки, зроблені на Google Pixel 4a, а другими – на Xiaomi Redmi Note 7:

Звичайно, варто враховувати, що Twitter стискає зображення, але результати все одно можна оцінити. Варто відзначити, що фото на Pixel 4a виглядають менш шумними, передача кольору у них інша. Але оскільки ми не бачили об’єктів, зображених на фото в реальності, складно сказати, який телефон передає колір точніше.

Друга пара фотографій трохи цікавіша, оскільки ми можемо побачити, що вони пішли на дуже різний колірний баланс / температуру, і немає ніякого способу дізнатися, які були кольори в реальності. Але при цьому Pixel зберіг набагато більше деталей у траві та пальмах. Знову ж таки, Pixel перемагає Redmi за нашими суб’єктивними судженнями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я