Флагмани серії Huawei P40 отримали нагороду TIPA за найкращу камеру

100

Минулого місяця серія Huawei P40 завдяки вражаючим характеристикам та особливостям камери була у кожному технологічному виданні. За останні кілька тижнів фотокамера отримала величезну похвалу, а тепер нагороджена за найкращі знімки фахівцями TIPA . Якщо ви не знаєте, що означає TIPA, вона розшифровується, як Незалежна Міжнародна Асоціація Фотопреси, вона складається з багатьох фотографічних публікацій по всьому світу. Тепер вона нагородила серію Huawei P40 нагородою за найкращий Фото-Смартфон 2020 року. Цікаво побачити цю назву зараз, адже до кінця 2020 року ще є вісім місяців.

Huawei P40 Pro

Варто зазначити, що ці випробування більше зосереджені на інноваціях, ніж на фактичних показниках. Серія Huawei P40 впроваджує інновації на ринку зі своєю 50Мп камерою 1 / 1,28-дюймовим блоком. Вона також вводить всеспрямоване автофокусування, яке, мабуть, стане тенденцією в найближчі місяці. Huawei має довгу історію успіху в незалежній міжнародній асоціації фотопреси Technical Image Press Association TIPA. Компанія претендує на кращу нагороду фотографій смартфонів з 2017 року.

Якщо взяти до прикладу Huawei P40 Pro, він оснащений 50-мегапіксельною камерою Ultra Vision із підтримкою OIS. Його супроводжують 40-мегапіксельний ультраширокий шутер та 12-мегапіксельна камера SuperSensing. Останній модуль являє собою 3D-камеру зчитування глибини фото. Окрім обладнання, яке вражає, смартфон також має набір програмних функцій, керованих AI.