Приблизний час читання: 6 хв

Apple активно готує iOS 14 для iPhone і iPad: перші фото

0

Розробник під ніком DongleBookPro опублікував в мережі інформацію про операційну систему 2020 року, створеної співробітниками Apple. Як пошкодження своїх слів він опублікував зображення, що проливає світло на те, як вона виглядає. З релізом iOS 14 власникам смартфонів і планшетів компанії стане доступна функція колекції шпалер на різні теми, причому створювати такі зможе не тільки сама «яблучна» корпорація, але і сторонні розробники, тобто всі бажаючі. Крім того, функція шпалер в новій ОС отримає опцію під назвою Smart Gradient ( «Розумне розмиття»), при використанні якої будь-яке зображення виявиться розмито, щоб тим самим створювати плавний фон без будь-яких помітних об’єктів, але у вигляді красивого і незвичайного поєднання кольорів .

За рахунок нової функції власники iPhone і iPad зможуть без праці розмити будь-яке зображення на головне екрані і екрані блокування, використовуючи в якості вихідного зображення будь-який знімок з медіатеки мобільного пристрою або планшетного комп’ютера. Очікується, що в недалекому майбутньому виявиться розкрито ще більше подробиць про iOS 14, так як вона якимось чином потрапила в руки третіх осіб. За наявними в даний час даними, новітнє програмне забезпечення також зможе приємно порадувати такої новою функцією, як Avocado, яка вдає із себе якийсь аналог графічної оболонки Springboard. Для чого саме вона виявиться призначена – невідомо, однак багато людей впевнені в тому, що мова йде про повноцінні віджети, розміщувати які стане можливим прямо на сторінках з додатками.

Apple активно готує iOS 14 для iPhone і iPad: перші фото

Ці самі віджети, якщо це насправді так, можна буде розмістити в будь-якому місці, зробивши це без зайвих складнощів. За наявними в даний час даними, компанія Apple анонсує прошивку iOS 14 для iPhone і iPad в рамках заходу WWDC 2020 року, відбутися яке повинно в першій половині червня. Через якийсь час після такого вийде публічна бета-версія нової операційної системи, зробити установку якої без зусиль зможуть всі бажаючі. Потім, через якийсь час, відбудеться реліз фінальної версії ОС, а трапиться такий, швидше за все, в першій половині вересня, тобто через кілька місяців після первинного релізу. Оновлення до нової прошивки виявиться безкоштовним для всіх користувачів.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут